Tamagirlikka yo'l qo'yilmaydi: “GM Uzbekistan” avtomobillarni “Uzavtosavdo” orqali xarid qiling!
Agarda Siz avtomobil xaridi jarayonida tovlamachilik va boshqa korrupsion harakatlarga, xususan u yoki bu modeldagi avtomobil uchun shartnomaning yo'qligi, yetkazib berilish muddatining uzoqligi kabi vajlar bilan avtomobillar xarid qilish chog'ida qo'shimcha pul mablag'larini talab qilish holatlariga duch kelsangiz "GM Uzbekistan" komaniyasining ishonch telefonlari 78 141-77-77 yohud O'zbekiston Bosh prokuraturasining 10-07 qisqa raqamlariga murojaat qilishingizni so'rab qolamiz.
Kompaniya bu kabi salbiy holatlarning oldini olish, avtomobillar savdosida shaffoflikni ta'minlash maqsadida “UzAvtosavdo” mobil ilovasini ishga tushirgan.Mazkur ilova orqali xaridorga navbat raqami va dilerdagi avtomobillar soni haqida ma'lumotlar beriladi. Agar unga zarur bo'lgan avtomashina dilerda yo'q bo'lsa, buyurtma to'g'ridan-to'g'ri avtomobil zavodiga yuboriladi. “Uzavtosavdo” ilovasi xaridorga barcha jarayonlarni boshidanoq nazorat qilish, o'z navbati va avtomobilni olish sanasini bilib borish imkonini yaratmoqda.
OGOH BO'LING! Yuqorida qayd etilgan korrupsion holatlar haqida bizni xabardor qilsangiz hamda sizning murojaatingiz o'z tasdig'ini topsa, siz nafaqat muammoni bartaraf etasiz, balki kompaniya tomonidan moddiy rag'batlantirilasiz. Shaxsingiz sir saqlanishi kafolatlanadi. Faqatgina korrupsion va ta'magirlik holatlari bo'yicha +998 90 799 1991 raqamiga murojaat qiling.

Уважаемые покупатели!
Если в процессе покупки автомобиля Вы столкнулись со случаями вымогательства или других видов коррупции, с отсутствием договоров на покупку той или иной модели автомобиля или длительными сроками поставки, просим вас незамедлительно обращаться в Call-центр GM Uzbekistan по номеру 78 141 77-77 или позвонить на короткий номер 10-07 Генеральной прокуратуры Республики Узбекистана.
С целью предотвращения подобных негативных ситуаций и обеспечения прозрачности при продаже автомобилей на сегодняшний день в компании действует мобильное приложение «Узавтосавдо».
С помощью данного приложения клиент имеет возможность прослеживать свой номер очереди и количество автомобилей, имеющихся в наличии у дилера. Если в приложении нет необходимого вам автомобиля, заказ отправляется непосредственно на автомобильный завод. Приложение «Узавтосавдо» позволяет покупателю прослеживать все процессы с самого начала, узнавать о датах прибытия и получения автомобиля.
БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНЫ! Если вы сообщите нам о вышеупомянутых случаях коррупции и этот факт подтвердится, вы не только решите свою проблему, но еще и будете финансово поощрены компанией. Также мы гарантируем полную конфиденциальность ваших данных. Если вы стали свидетелем коррупционного поведения и вымогательств, просим обращаться по номеру +998 90 799 1991.