Ochilgandan to shu kunga qadar avtosalonda 3494 ta avtomobil va 6 ta yuk mashinasi bo‘yicha shartnoma tuzilgan va sotilgan. Sotuvlar yakunlariga ko‘ra, xaridorlar o‘rtasidagi eng talabgir rusumlar quyidagilardir: DAMAS, NEXIA (2- poz.), COBALT (2- poz.), LACETTI (3- poz.), SPARK (eksport komplektatsiyasi).
Bundan tashqari, xaridorlarga qulay bo‘lishi uchun, xarid qilingan avtomobillar uchun shu joyning o‘zida, navbat kutmay ro‘yxatga olish raqamlarini rasmiylashtirish (xizmatdan faqat Toshkent viloyati aholisi foydadanishi mumkin) va avtosug‘urtalash imkoni mavjud. Qo‘shimcha ravishda, avtosalonda bank filiali ishlaydi, bundan tashqari, har bir xaridor “Uyingizga boramiz” eltib qo‘yish xizmatidan foydalanishi mumkin.
Qayd etish kerakki, avtosalonning 2400 kv.m maydonni egallagan servis hududi eng zamonaviy texnikalar bilan jihozlangan. Bu yerda UzAutoning barcha brendlariga hamma turdagi kafolatli va kafolatdan keyingi servis xizmatini ko‘rsatish uchun zarur barcha jihozlar o‘rnatilgan.
Yaqin kelajakda, xaridorlarga qo‘shimcha qulayliklar yaratish maqsadida, avtosalonda yengil avtomobillarni lizing va kreditga olish mumkin bo‘ladi, shuningdek avtomobillar xaridorlariga qo‘shimcha chegirma dasturlari va sadoqatlilik dasturlari taqdim etiladi.

С момента открытия мультибрендового автосалона в г.Нурафшон было законтрактовано и реализовано 3494 автомобиля
• 22.02.2019
20 декабря 2018 года в г.Нурафшон был открыт первый в Узбекистане мультибрендовый автосалон. В шоуруме автосалона на постоянной основе представлены бренды предприятий отечественного автопрома, таких как «GM Uzbekistan», «SamAvto», «JV MAN Auto – Uzbekistan» и «UzAuto Trailer», а именно Chevrolet, MAN, Isuzu и Kamaz.
С момента открытия и на сегодняшний день в автосалоне было законтрактовано и реализовано 3494 автомобиля и 6 грузовиков. По итогам продаж, наибольшим спросом у покупателей пользуются автомобили DAMAS, NEXIA (2 поз.), COBALT (2 поз.), LACETTI (3 поз.), SPARK (экспортные комплектации).
Кроме того, для удобства покупателей, в автосалоне реализована возможность на месте оформить регистрационные номера для приобретенных автомобилей без каких-либо очередей (услуга доступна только для жителей Ташкентской области) и автострахование. Дополнительно в автосалоне работает филиал банка, кроме того, каждый покупатель всегда может воспользоваться выездной услугой «Едем к Вам».
Отметим, что сервисная зона автосалона площадью 2400 кв. м. оборудована самыми современными техническими пунктами. Здесь установлено все необходимое оборудование для выполнения любых видов гарантийных и постгарантийных работ для всех брендов UzAuto.